Yhteystiedot

SKOY ry. Hallitus 2019-2020 

hallitus@suomenkuntoutusohjaajienyhdistys.fi



Yhdistyksen puheenjohtaja

Ylitalo Jaana
LKS / Kuntoutuspkl
p. 040 6756626 (SKOY)
p. 0400 192008 (työ)
jaana.ylitalo@lshp.fi


Hallituksen jäsenet

Varapuheenjohtaja ja kuntoutuksen ohjaaja (AMK / YAMK ) -opiskelija
Hurula Virpi
TYKS / lasten ja nuorten klinikka
p. 0500 775990
virpi.hurula@tyks.fi / virpi.hurula@gmail.fi


Sihteeri ja jäsenrekisteri

Kallatsa Irma
Rovaniemen Ikäosaamiskeskus / Muistipoliklinikka
p. 040 8416108
irma.kallatsa@gmail.com


Höglund Anne
Pohjola sairaala
p. 045 3206601
anne.hoglund@pohjolasairaala.fi

Meskus Anne
OYS / Selkäydinvammapkl
p. 0400 202378
anne.meskus@ppshp.fi

Riitta Eskola
Espoon Avokuntoutuspalvelut
p. 0400 695480
riitta.eskola@espoo.fi

Heidi Latvala
Espoon Avokuntoutuspalvelut
heidi.latvala@espoo.fi

Leena Lauri
TYKS / lasten ja nuorten klinikka

Yhdistyksen rahastonhoitaja

Pitkäniemi Marja-Leena
Lillukka 2, 96190 ROVANIEMI
p. 040 7009371
marjaleenapitkaniemi@gmail.com