Yhteystiedot

SKOY ry. Hallitus 2019-2020 

hallitus@suomenkuntoutusohjaajienyhdistys.fi

Uusi hallitus on valittu 6.11.2020. Päivitämme uudet jäsenten yhteystiedot myöhemmin

Historiallinen vuosikokous pidettiin 6.11.2020. Kokous toteutettiin etäyhteyksin, viihdyttiin linjoilla pitkään ja ensimmäistä kertaa hallituspaikoissa päästiin äänestyksiin ja oikein kahteen kertaan.

Uusi hallitus on valittu ja uusia innokkaita tekijöitä on saatu mukaan. Meillä on hyvä tiimi koossa.

Uudet hallituksen jäsenet:

Virpi Hurula
Saija Manninen
Seija Noppari
Päivi Lehtinen
Anu Korhonen
Ilona Kuhmonen
Tanja Holopainen

Ensimmäinen hallituksen kokoontuminen ja järjestäytyminen on kuluvan kuukauden aikana etäyhteyksin ja sen jälkeen lähestymme jäsenistöä tiedotteella sähköpostitse.

Tässä kohtaa kiitos menneestä ja hyvällä mielellä kohti tulevaa!

Kiitos luottamuksesta ❤️

Jaana Ylitalo
puheenjohtaja





Yhdistyksen puheenjohtaja

Ylitalo Jaana
LKS / Kuntoutuspkl
p. 040 6756626 (SKOY)
p. 0400 192008 (työ)
jaana.ylitalo@lshp.fi



Hallituksen jäsenet

Varapuheenjohtaja
Hurula Virpi
TYKS / lasten ja nuorten klinikka
p. 0500 775990
virpi.hurula@tyks.fi / virpi.hurula@gmail.fi




Sihteeri

Päivi Lehtinen
Helsingin sairaala
p. 09 3105 0971



Jäsenrekisteri

Anu Korhonen
Eläkeliitto ry
anu.korhonen@elakeliitto.fi



Opiskelijavastaavat

SAMK

Seija Noppari
Kuntoutuskeskus Kankaanpää
p. 040 684 6707
seija.noppari@kuntke.fi

JAMK

Tanja Holopainen
Kuntoutuksen ohjaaja (AMK) opiskelija 
t.holopainen14@gmail.com



Verkkosivut ja yhteydenotot

Saija Manninen
Nuorten Ystävät ry
saija.l.manninen@live.com

Ilona Kuhmonen
TAYS/Kuntoutustutkimus
ilona.kuhmonen@pshp.fi



Yhdistyksen rahastonhoitaja

Pitkäniemi Marja-Leena
Suokorte 1, 96190 ROVANIEMI
p. 040 7009371
marjaleenapitkaniemi@gmail.com

Ota yhteyttä

Lomakkeen kautta välittyvät terveiset koko hallitukselle. Sana on vapaa.